Ośrodek Rancho Adama

Witajcie w Beskidach! Ośrodek Rancho Adama zlokalizowany jest na wzgórzu w otoczeniu pól i lasów w zacisznej Pewli Ślemieńskiej. Z terenu ośrodka roztacza się przepiękny widok na panoramę Beskidów, Żywiec, jezioro i okoliczne wioski. Do Waszej dyspozycji oddajemy: dwa pensjonaty z pokojami i apartamentami, rodzinne domki, które łącznie pomieścić mogą około 90 osób. Wszystkie obiekty mieszkalne posiadają WC, łazienkę oraz TV. [zdjęcia ośrodka]

Las atrakcji

U nas nigdy nie będziecie się nudzić! Czekają na Was dwa baseny zewnętrzne w tym jeden z podgrzewaną wodą (29 stopni), sauna, siłownia, ruska bania, stadnina koni, quady, paintball i rekreacyjna strefa zielona z leżakami i parasolami.

Regionalne Smaki

Wszystkich głodomorów zapraszamy do naszej restauracji, gdzie królują regionalne, tradycyjne dania w nowej autorskiej odsłonie naszego Szefa kuchni Marcina Bigosa.
Z dumą informujemy, że uzyskaliśmy subwencję finansową w ramach programu Tarcza Finansowa PFR 2.0 – podmiotem udzielającym wsparcia jest Polski Fundusz Rozwoju.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
ZADZWOŃ: 508 484 432 / 504 058 507
NAPISZ RANCHO@RANCHOADAMA.PL

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl