Oferta Noclegowa

Pensjonat górny

Dwupoziomowy obiekt wykonany z drewna. Obok pensjonatu mieści się bezpłatny parking dla gości. Świetna lokalizacja i przepiękny widok na góry. Pensjonat górny polecamy gościom, którzy chcą mieć wszytko po ręką.

Pensjonat dolny

Pensjonat Dolny powstał jako pierwszy budynek mieszkalny na terenie naszego ośrodka. Budynek składa się dwóch poziomów. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking dla gości. 

Domki

Oferujemy cztery domki całoroczne w doskonałej lokalizacji,  jako alternatywne rozwiązanie dla rodzin lub grup znajomych decydujących się na wypoczynek i relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Noclegi

Wszystkich naszych gości, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej. Do dyspozycji mamy domki oraz pokoje w górnym i dolnym pensjonacie. Przy obiektach znajdują się bezpłatne parkingi. Otaczająca przyroda i świetna lokalizacja z przepięknym widokiem na pasmo górskie, zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Zapraszamy do skorzystania z naszych noclegów
Rezerwacja pokoi, po akceptacji regulaminu

Atrakcje dla naszych gości

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele udogodnień i atrakcji z których można skorzystać podczas pobytu jednodniowego lub dłuższego wypoczynku.  Dla kochających przyrodę już sama lokalizacja będzie atrakcyjna:  lasy, łąki i trasy spacerowe. Dla miłośników spokojnego wypoczynku przygotowaliśmy w rożnych lokalizacjach na terenie Rancha miejsca odosobnienia i relaksu. Dla pragnących większych wrażeń zaoferować możemy wyjazdy quadami w teren lub rozgrywkę paintballową w pobliskim lesie.  
zobacz
Zainteresowała Cię NASZA OFERTA?
Chcesz zapytać o dostępnośc terminu?
Zadzwoń: 508 484 432 , 510 597 515
NAPISZ rancho@ranchoadama.pl

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl